Clean Mind 60 cps

Kód: 155
Novinka
Značka: Animamea
490 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Clean Mind 60 cps: Unikátní bylinná směs extraktů v jedné kapsli. Velký účinek v malém množství. 100% čistý extrakt pro podporu vašeho zdravého životního stylu. Balení obsahuje 60 kapslí.

 

 

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu od 1 500 Kč
Přírodní produkty
Přírodní produkty
bez chemie

Detailní popis produktu

Clean Mind

Objevte sílu přírody s Clean Mind 60 cps, exkluzivní bylinnou směsí extraktů. Každé balení obsahuje 60 kapslí x 620 mg, což zaručuje čistou hmotnost obsahu 37,2 g pro vaše maximální uspokojení. Jedna tobolka obsahuje pečlivě vyváženou směs extraktů atraktilysu velkoúborného, pornatky kokosové, anděliky čínské, kozince blanitého, jujuby čínské a ženšenu pravého o celkovém obsahu 500 mg, doplněnou o 120 mg veganské kapsle HPMC.

 S našimi kapslemi Clean Mind 60 cps získáte jemně mletou bylinnou směs extraktů, porcovanou do veganských tobolek HPMC, vhodnou pro vegetariány a vegany, bez plnidel a konzervačních látek. Doporučené denní dávkování je jedna kapsle před jídlem.

 Upozorňujeme, že tento doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy a doporučujeme nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a mimo dosah dětí.

 Pro větší jistotu a informace o podrobných účincích našich extraktů vám doporučujeme hledat informace ve veřejně dostupných zdrojích nebo konzultovat odborníka. Clean Mind 60 cps je distribuován společností Vestega s.r.o., která zaručuje vysokou kvalitu a spolehlivost všech svých produktů.

Sbíraná část Atraktilys velkoúborný - kořen, Pornatka kokosová - plodnice, Andělika čínská - kořen, Kozinec blanitý - kořen, Jujuba čínská - plod, Ženšen pravý - stonek, listy
Obsah balení

Jemně mletá bylinná směs extraktů, porcovaná do veganských probiotických tobolek HPMC
Rostlinné tobolky – vhodné pro vegetariány a vegany
Neobsahuje plnidla ani konzervační látky

Denní dávkování 1 kapsle denně - před jídlem
Doplněk stravy
Upozornění Nepřekračujte doporučené denní dávkování
Není určeno jako náhrada pestré stravy
Neobsahuje kofein, efedrin, lepek, konzervační látky, cukr a barviva
Není určeno pro děti do 3 let
Není určeno pro těhotné a kojící ženy

Ukládat mimo dosah dětí
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C