Energy Elevator 60 cps

Kód: 156
Novinka
Značka: Animamea
484 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Energy Elevator nabízí velký účinek v malém množství. Jedná se o bylinnou směs extraktů, baleno v 60 veganských kapslích, což zajišťuje 100% čistý extrakt bez plnidel a konzervačních látek.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu od 1 500 Kč
Přírodní produkty
Přírodní produkty
bez chemie

Detailní popis produktu

Energy Elevator

Extrakty v Energy Elevator pochází ze sbíraných částí jako kořen kozince blanitého, kořen ženšenu pravého, kořen lékořice, a dalších. Vše porcováno do veganských tobolek HPMC pro snadnou a zdravou konzumaci.

Obsah balení nabízí jemně mletou bylinnou směs extraktů v rostlinných tobolkách, což je ideální pro vegetariány a vegany. Denní dávkování je 1 kapsle před jídlem, aby se maximalizovala absorpce a účinnost.

Energy Elevator by měl být užíván v souladu s doporučeným denním dávkováním. Není určen jako náhrada pestré stravy a neobsahuje kofein, efedrin, lepek, cukr ani barviva. Není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte produkt v suchu a při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Pro podrobnější informace o léčivých účincích bylin hledejte ve veřejně dostupných zdrojích. Vaše zdraví vám bude vděčné za toto prémiové doplnění stravy, distribuované firmou Vestega s.r.o.

 

Sbíraná část Kozinec blanitý - kořen, Ženšen pravý - stonek, listy, Lékořice - kořen, Andělika čínská - kořen, Atraktilys velkoúborný - kořen, Jujuba čínská - plod, Prorostlík čínský - kořen 
Obsah balení

Jemně mletá bylinná směs extraktů, porcovaná do veganských probiotických tobolek HPMC
Rostlinné tobolky – vhodné pro vegetariány a vegany
Neobsahuje plnidla ani konzervační látky

Denní dávkování 1 kapsle denně - před jídlem
Doplněk stravy
Upozornění Nepřekračujte doporučené denní dávkování
Není určeno jako náhrada pestré stravy
Neobsahuje kofein, efedrin, lepek, konzervační látky, cukr a barviva
Není určeno pro děti do 3 let
Není určeno pro těhotné a kojící ženy

Ukládat mimo dosah dětí
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C