Kozinec blanitý 60 cps

Kód: 144
Značka: Animamea
465 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Objevte sílu kozince blanitého s našimi kapslemi, obsahujícími silný extrakt 10:1 z kořene této úžasné byliny. Každá tobolka přináší 500 mg čistého extraktu a 120 mg veganské kapsle HPMC. Balení obsahuje 60 kapslí, což zaručuje plynulý měsíční přísun tohoto přírodního doplňku. Bez plnidel a konzervačních látek, je tento 100% čistý produkt vhodný pro vegetariány a vegany. Podpořte své zdraví s kozincem blanitým od Animamea.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu od 1 500 Kč
Přírodní produkty
Přírodní produkty
bez chemie

Detailní popis produktu

Kozinec blanitý 

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) je významná rostlina pocházející z Asie, konkrétně ze slunných pastvin a úbočí hor Číny, Mongolska a Severní Koreje. S latinským názvem astragalus membranaceus je tato rostlina známá pro své léčivé účinky, způsobené obsahem glykosidů astragalosidů I-IV, trigonosidů I-III, isoflavonoidů a saponinů.

Naše kapsle kozince blanitého přinášejí silný extrakt 10:1 z kořene této byliny, což zaručuje maximální účinnost při minimálním dávkování. Každá tobolka obsahuje 500 mg tohoto silného extraktu a 120 mg veganskou kapsli HPMC, bez jakýchkoliv plnidel nebo konzervačních látek.

Tento produkt v balení 60 kapslí poskytuje 60 denních dávek pro maximální pohodlí a efektivitu. Dávkujte jednu kapsli denně před jídlem, abyste dosáhli optimálních výsledků. Jako 100% čistý extrakt z kozince blanitého, tento doplněk stravy neobsahuje kofein, efedrin, lepek, konzervační látky, cukr a barviva, což z něj činí bezpečnou volbu pro většinu dospělých jedinců. Upozorňujeme, že produkt není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy a měl by být skladován mimo dosah dětí, v suchu při teplotě do 25°C. 

Kozinec blanitý, známý v Číně jako Huang Qi, je cenným doplňkem k vaší stravě a pomáhá podporovat celkové zdraví a pohodu. Pro více informací o léčivých účincích kozince blanitého, prosím konzultujte veřejně dostupné zdroje. Tento produkt je s hrdostí distribuován společností Vestega s.r.o., která zaručuje jeho vysokou kvalitu a čistotu.

Čínský název Huang Qi
Latinský název Astragalus membraneceus
Sbíraná část Kořen
Účinné látky Glykosidy astragalosidy I-IV a trigonosidy I-III. Isoflavonoidy formononetin, ononin, calycosin. Saponiny, triterpenoidy s prekurzory steroidního hormonu
Obsah balení

Jemně mletý extrakt z byliny, porcovaný do veganských prebiotických tobolek HPMC
Rostlinné tobolky – vhodné pro vegetariány a vegany
Neobsahuje plnidla ani konzervační látky.

Denní dávkování 1 kapsle před jídlem
 
Doplněk stravy
 
Upozornění Nepřekračujte doporučené denní dávkování
Není určeno jako náhrada pestré stravy
Neobsahuje kofein, efedrin, lepek, konzervační látky, cukr a barviva
Není určeno pro děti do 3 let.
Není určeno pro těhotné a kojící ženy.

Ukládat mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.