Wide Cleaning 60 cps

Kód: 243
Značka: Animamea
490 Kč
Skladem
Možnosti doručení

AnimaMea Wide Cleaning 60 kapslí - čínská směs Xiao Chai Hu pro harmonizaci jater a sleziny. Veganské kapsle s extrakty kořene Lékořice a Zázvoru. Pomáhá uvolňovat QI a vylučovat vlhkost.

 

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu od 1 500 Kč
Přírodní produkty
Přírodní produkty
bez chemie

Detailní popis produktu

AnimaMea Wide Cleaning je inspirován tradiční čínskou směsí Xiao Chai Hu a nabízí komplexní péči pro vaše játra a slezinu.

Tento doplněk stravy uvolňuje stagnující QI jater, vylučuje vlhkost ze sleziny, ochlazuje horko v játrech, žlučníku, žaludku a plicích a harmonizuje Shao Yang. Dále napomáhá vypuzování patogenů a přeměně hlenu. V balení najdete 60 veganských kapslí po 620 mg s vysokým obsahem výtažků, včetně Lékořice, Zázvoru, Pinelie a mnoha dalších.

Doporučené dávkování je 1 kapsle denně před jídlem.  Vždy dodržujte doporučené dávkování a před užíváním konzultujte s lékařem či lékárníkem, zejména pokud užíváte léky na snížení srážlivosti krve nebo antidiabetika.

 

 Složení  

1 kapsle obsahuje: extrakt kořene Lékořice(Gan Cao), extrakt Zázvoru(Sheng Jiang), extrakt Pinelie trojčetné(Ban Xia), extrakt Šišáku bajkalského(Huang Qin), extrakt Pazvonku chloupkatého(Dang Shen), extrakt kořene Prorostlı́ku čı́nského(Chai Hu) a extrakt Jujuby čı́nské(Da Zao).

Obsah balení 

60 kapslı́ po 620 mg

   
Denní dávkování 1 kapsle před jídlem
   
   
Doplněk stravy  
    
Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování
Není určeno jako náhrada pestré stravy
Neobsahuje kofein, efedrin, lepek, konzervační látky, cukr a barviva
Není určeno pro děti do 3 let
Není určeno pro těhotné a kojící ženy
Ukládat mimo dosah dětí
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C

Současné použití s léčivými přı́pravky na snı́ženı́ srážlivosti krve či antidiabetiky konzultujte se svým lékařem či lékárnı́kem.